Opis Serwerów Minecraft

Opis Serwerów Minecraft

 

serwer minecraft

serwer minecraft

 

Opis Serwerów Minecraft

   

S1.CRAFTBOARD.PL [1.5 Survival]

IP: S1.CRAFTBOARD.PL

MEGA POPULARNY SERWER MINECRAFT!  Jeden z najpopularniejszych serwerów minecraft w polsce, tryb survival poza miastem, w mieście możliwość wykupienia działek, handel, paintball, survival games, tetris, zaawansowany parkour, areny pvp, możliwość podjęcia pracy, specjalne eventy każdego dnia, najazdy na miasto, ataki bosów i wiele wiele innych ! Przepiękne konstrukcje sięgające niebios – TO JEST TO! Zadziwiające, jak są tam poukrywane istne fortece z dobrze zorganizowanymi graczami. Tylko dla hardkorów.

Zapraszamy na stronę serwera: Gra Minecraft: Survival

     

S2.CRAFTBOARD.PL [1.5 Survival]

IP: S2.CRAFTBOARD.PL

Serwer wzorowany na swoim poprzedniku (s1.craftboard.pl), jednak mapa jest zupełnie inna, również można to spotkać sklepy, areny paintball, survival games, tetris, pvp, parkoury, możliwość podjęcia pracy czy specjalne eventy z bosami. Użyj swojej wiedzy o MineCrafcie by zdobyć jak najwięcej $$ i diaxów oraz rozbudować swoją działkę, handluj w sklepie by stać się najbogatszą osobą na serwerze.

Zapraszamy na stronę serwera: Gra Minecraft: Survival

     

S3.CRAFTBOARD.PL [1.5 SKYBLOCK]

IP: S3.CRAFTBOARD.PL

Serwer skyblock który umożliwia wszystkim graczom posiadanie własnej bezpłatnej wyspy latającej w przestworzach!  Obok swojej wyspy spotkasz również wyspy innych graczy – a nawet będziesz mógł zbudować most pomiędzy nimi! Ten serwer minecraft oferuje również możliwość posiadania działki na ziemi, gdyby ktoś miał lęk wysokości i nie chciał zamieszkiwać latającej wyspy 🙂 Na serwerze znajduje się również sklep, w którym można uzbroić się po zęby i zakupić niezbędny ekwipunek oraz surowce. Nową wyspę tworzymy komendą /island create

Zapraszamy na stronę serwera: Gra Minecraft: Skyblock

     

S4.CRAFTBOARD.PL [1.5 REAL LIVE]

IP: S4.CRAFTBOARD.PL

Serwer REAL LIVE  to prawdziwe ogromne miasto ze wspaniałymi budowlami, drogami w którym każdy może odnaleźć miejsce dla siebie, handel jest kluczowym aspektem – to on pozwoli Ci kupić wymarzony dom! Serwer oferuje również możliwość uczestniczenia w SURVIVAL GAMES. Również miłośnicy survivalu odnajdą tu miejsce dla siebie, budując się daleko poza miastem. Pomoż Nam rozwijać serwer o nowe epickie budowle 🙂 Zapraszamy serdecznie.

Zapraszamy na stronę serwera: Gra Minecraft: Real Live

     

WAR.SERWERYMINECRAFT.PL [1.5 Survival]

IP: WAR.SERWERYMINECRAFT.PL

Ten serwer minecraft to nic innego jak WOJNY GILDII / WOJNY FRAKCJI – oferuje on możliwość założenia i dołączenia do przeróżnych gildii na serwerze, stwórz własną z przyjaciółmi i zawojuj serwer! Każda gildia może wybrać miejsce gdzie wybuduje swój własny zamek – im więcej członków ma gildia tym większy obszar zamku może ona posiadać. Prócz tego serwer oferuje możliwość uczestniczenia w wojnach między drużynami, każdego wieczoru pojawia się również specjalny event z bosami w roli głównej pod spawnem. Na serwerze można również wynająć prywatne działki, korzystać z galerii handlowej, poszaleć na paintballu czy arenie pvp 🙂

Zapraszamy na stronę serwera: Gra Minecraft: WOJNY GILDI 

     

S6.CRAFTBOARD.PL [1.5 Ekonomia]

IP: S6.CRAFTBOARD.PL

Serwer w pełni ekonomiczny – zdobywaj dolary bo one są tu najważniejsze! Na serwerze znajduje się mapa surowcowa /warp kopalnia – gdzie można wykopać najróżniejsze minerały, które sprzedamy w sklepie na /warp sklep Na serwerze znajduje się również cała masa rozrywki – jest tutaj Paintball, Survival Games, wieczorne eventy, arena PvP, parkour i wiele wiele innych.

Zapraszamy na stronę serwera: Gra Minecraft: Ekonomia

     

S1.SERWERMINECRAFT.PL [1.5 PRZETRWANIE]

IP: S1.SERWERMINECRAFT.PL

Serwer S1.SERWERYMINECRAFT.PL wyróżnia mapa podzielona na cztery strefy klimatowe – Pustynia, Piekło, Tundra i Lasy tropikalne – na tych obszarach jest cuboid i tylko w wyznaczonych miejscach (np. kopalniach) można coś wykopać, głównymi surowcami na których będzie można zbić swój minecraftowy majątek będzie nether(w piekle), sandstone (na pustyni), drewno (w lasach) oraz śnieg (w tundrze) – na serwerze znajdziesz 4 kopalnie w których będziesz miał możliwość wydobycia wspomnianych surowców – za zdobyte $ będziesz mógł zakupić swoją własną działkę na wybranym przez Ciebie klimacie (w zależności od preferencji), będziesz mógł także zakupić inne niezbędne surowce oraz ekwipunek.

Zapraszamy na stronę serwera: Gra Minecraft: Przetrwanie

     

[TeamSpeak 3]

IP: CraftBoard.pl  – pełna kultura – TS3 – Program do drużynowej komunikacji między graczami.
Opis Serwerów Minecraft będzie na bierząco aktualizowany!